Trainer

Martijn Venhuizen

Opleiding: HBO Voeding en Diëtetiek
Cursussen: NOC*NSF-cursus Voeding en Sport voor Diëtisten (1999)
KNAU opleiding Trainer Loopgroepen (2007)
KNAU opleiding Coachen bij wedstrijden, niveau 4 mila (2012)

Trainerservaring

Running Team Simba 2017 – heden
Venloop Running Team 2014 – heden
Hardloopbegeleiding Simba 2007 – heden
Keniaanse atleten, Hardloopbegeleiding PK, Running Elst, Seven Hills Running Team, Cifla, NSAV ’t Haasje en Jeugd Team Zevenheuvelen Periodes tussen 2000 – 2017

Prestaties Keniaanse atleten

1e Francis Kibiwott 16,1 km 45.26 Dam-tot-Damloop Nederland 2006
1e Francis Kibiwott 21,1 km 60.30 Route du Vin Luxemburg 2006
1e Pauline Wangui 21,1 km 72.00 Halve marathon Reims Frankrijk 2006
1e Francis Kibiwott 21,1 km 61.34 Halve marathon New Delhi India 2006
1e Francis Kibiwott 11,5 km 42.26 Obudu Mountain Race Nigeria 2006
1e Pauline Wangui 15 km 51.12 posbankloop Nederland 2005
1e Francis Kibiwott 16,1 km 46.05 Dam-tot-Damloop Nederland 2003
1e Francis Kibiwott 15 km 45.46 posbankloop Nederland 2002
2e Pauline Wangui 21,1 km 72.30 Route du Vin Luxemburg 2006
2e Pauline Wangui 4 EM 20.40 4 mijl van Groningen Nederland 2006
2e Pauline Wangui 21,1 km 71.47 Bredase Singelloop Nederland 2005
3e Pauline Wangui 21,1 km 75.11 Halve marathon Egmond Nederland 2007
4e Ezekiel Chebii 10 km 27.54 Paderborner Osterlauf Duitsland 2010
4e Francis Kibiwott 21,1 km 60.07 Rak Marathon U.A.E. 2007

Prestaties Nederlandse atleten (internationale toernooien en medailles Nederlandse Kampioenschappen)

7e Manjorie Janssen 3000 m MB EK onder 18 jaar Györ 2018
8e Yasmine Abbes 1500 m MB EK onder 18 jaar Györ 2018
3e Yasmine Abbes 1500 m MB NK junioren Emmeloord 2018
2e Sophie Dielissen 5000 m MA NK junioren Emmeloord 2018
2e Manjorie Janssen 3000 m MB NK junioren Emmeloord 2018
1e Marjan Oostinga Halve marathon Vrouwen 45 NK halve marathon Venlo 2018
1e Manjorie Janssen, Ellen van Doorn en Yasmine Abbes Teams MB NK cross Amstelveen 2018
2e Manjorie Janssen 4 km MB NK cross Amstelveen 2018
3e Marjan Oostinga 10 km Vrouwen 45 NK 10 km Schoorl 2018
3e Yasmine Abbes 800 m MB NK indoor Apeldoorn 2018
1e Manjorie Janssen 3000 m MB NK indoor Apeldoorn 2018
2e Sophie Dielissen 3000 m MA NK indoor Apeldoorn 2018
3e Rens Simons 3000 m steeple JA NK junioren Vught 2017
3e Manjorie Janssen 3000 m MB NK junioren Vught 2017
3e Sophie Dielissen 3000 m MA NK indoor Apeldoorn 2017
3e Manjorie Janssen 1500 m MB NK indoor Apeldoorn 2017
3e Danique Verdellen 1500 m MB NK junioren Breda 2016
3e Benjamin Schurink 6,9 km JB NK cross Oldenzaal 2016
2e Benjamin Schurink 1500 m JB NK junioren Apeldoorn 2016
2e Martijn Flipsen 3000 m steeple JA NK junioren Breda 2015

Reacties gesloten.